Tüm Saç Renkleri

DIY: Sevgililer Günü İçin Hediye Yapımı

Sevgililer gününde kendi elleriniz, emeğiniz, yaratıcılığınız ve hisleriniz ile sevgilinize bir hediye almak hediyerin en anlamlı ve güzel olanıdır diye düşünüyoruz. Kendi ruhunuzdan sevginizden birşey katıyorsunuz bu da aşkınızı daha fazla renk ve anlam katıyor. İşte Bakımlı kadın olrak sizlere bu konuda internette bulduğumuz farklı hediye yapımı konularını araştırıyor ve sunuyoruz.

Yapımı çok basit sadece öncelikle kalbin kusursuz bir şekilde copya kağıdına çizilmesi ve ardından yuvarlak bir suntaya bunu çizmeniz her çizginin ölçülü bir şekilde hizasına çiviler çakmanız yeterli. Ondan sonrası sizin yaratıcılığınıza kalmış. Kırmızı bir ip ile çivilerden ipleri geçirerek bu görünümü elde etmeniz yeterli.

Kaynak : http://www.pinterest.com/pin/353743745702263189/

kalp-sevgililer-hediye-2 kalp-sevgililer-hediye-1

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et