Tüm Saç Renkleri

DIY: Ombre Ayakkabı Yapımı

Değerli bakımlı kadın takipçileri sizlere rastladığımız çok tarz duran ve yapımı gerçekten basit bir sarı ombre ayakkabı modeli yapımını anlatmak istiyoruz. Bunun için beyaz bir sneakers modeli en uygun ayakkabı olacaktır.

Yapılışı: Öncelikle alt kısmın beyaz kalması renklerin taşmaması için vazalin sürüyoruz (ancak bant ile yapıştırarakta bunu sağlayabiliriz)

Daha sonra kumaş boyasını derin bir kaba su, boya ve tuz ekleyrek karışturun. (resim 3) Ne kadar koyu olmasını istiyorsanız okadar çok tutmanız gerekiyor.

Ardından sünger yada demiz bir be ile boya olan yerin üst kısmına hafifçe yayın böylece renk geçisi hafif bir şekilde yapılmış olacaktır. Sonrada ayakkabıyı kurumaya bırakabilirsiniz. Eğer alt kısımda renk sıçraması oldu ise fırça yardımı ile kurumadan temizlemeniz gerekmektedir.

İngilizcesi olanlar için kaynak olarak kullandığımız web sitesinin linkinide veriyoruz oradan inceleyebilirler.

 

Kaynak : frankie.com.au
diy-ayakkabi_1

ombre-ayakkabi

 

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et