Tüm Saç Renkleri

Dipliner Nasıl Sürülür

1: Kaşınızı yukarı doğru hafifçe gerin. Bu diplinerın hangi hizada devam edeceği konusunda size fikir verir. Asla gözyaşı pınarınıza yakın köşeden başmayın. Gözünüzün tam ortasına fırçanın ucunu yerleştirin ve açılı bir şekilde yukarı doğru sürün.

2: Asla diplinerınızı aşağı doğru sürmeyin, göz kenarına yaklaşırken kirpik hizasını takip etmeyin. Bu uygulama gözleri daha iri göstermek ve bakışları güçlendirmek için yapılır.
Kirpik hizası boyunca sürdüğünüz kalın bir dipliner gözlerinizi kapatır ve göz kapaklarınızı düşük gösterir. Pek çok kadının bu hataya düştüğünü görüyoruz.

Not.Diplinerı sürmeden önce önce iki gözünüze de aynı şekilde göz kalemi ile ince bir hat çekin.Düzgü olduğundan emin olduğunuzda diplineri üzerine sürebilirsiniz.

 

dipliner nasıl sürülür 1

9 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et