Tüm Saç Renkleri

Dilşad Çelebi Saç Rengi ve Modelleri

1984 Doğumlu güzel oyuncu Dilşad Çelebi maskülen bir yüz hattına ( özellikle koyu kalkık kaşları nedeni ile ) sivri ve keskin bir simaya sahip son derece güzel bir kadın. Genellikle saçlarını sarıya boyatmasına rağmen koyu saçlar ile de ama en çok da bakır tonlarının kendisine yakışacağını düşünüyorum .

Ten rengi beyaz olan Dilşad Çelebi’nin cilt alt tonu’da soğuk bir renktir. Ten rengi nedeni ile Bakır, dore, altın ve karamel gibi saç renklerini tercih etmeli ki yüzü daha sıcak ve canlı görünsün.

dilşad çelebi saç rengi ve modelleri 1
dilşad çelebi saç rengi ve modelleri 2

Saç Kesimi ve Modelleri

Dilşad çelebi genellikle dalgalı ve hatta kıvırcık saç modellerini omuzlarına kadar düşen uzunlukta saçları tercih etmektedir. Yüz hattı sivri olduğu için düz ve uzun bir saç kesiminin ona yakışmayacağını bu nedenle de ya kısa küt bombeli ya da dalgalı şişirilmiş saçları tercih etmesi gerektiğini sanıyorum stil danışmanı yada kuaförleri de farkında olacak ki genellikle bu tarzları tercih etmekte.

dilşad çelebi saç rengi ve modelleri 3
dilşad çelebi saç rengi ve modelleri 4
dilşad çelebi saç rengi ve modelleri 5
dilşad çelebi saç rengi ve modelleri 6
dilşad çelebi saç rengi ve modelleri 7

Bonus kıvırcık saç modeli olarak Türkiye’de nitelendirilen son derece güzel bir saç modeli Dilşad’a da son derece yakışmış görünüyor. Saç rengi olarak ise kahverengi saçların üzerine altın ışıltı loreal 8.0 tercih etmiş.

dilşad çelebi saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et