Tüm Saç Renkleri

Dilhan Aras Saç Rengi ve Modelleri

Gerçekten garip bir güzelli var Dilhan Aras’ın. Garip çünkü saç rengini değiştirdiği an direk farklı bir tarza dönüşüyor. Dore kahverengi yani açık tonlarla çok farklı bir tarzı var, koyu saç rengi ile çok daha farklı bir tarzı.

1990 Ankara Doğumlu olan 29 yaşındaki Dilhan’ın ten rengi buğday ve cilt alt tonu’da soğuktur. Bu nedenle siyah saç rengi kullanırken küllü tonlardan uzak durmasın gereken Dilhan’a açıkçası siyah saç rengi de pek yakışmıyor.

dilhan aras saç rengi ve modelleri 1

1.65 boyunda ve 60 kilo olan yani oldukça kilolu ve kısa boylu duran Dilhan’nın yüzünün de son derece oval yani yuvarlak durduğunu belirtelim.

dilhan aras saç rengi ve modelleri 2

Saç Kesimi ve Modelleri

Diğer pek çok ünlü kadın gibi Dilhanın’da uzun saç kesimi tercih ettiğini söylemek sanıyorum yanlış olmayacaktır. Dilhan zaman zaman küt kesim saçlar, omuzlarına kadar düşen saç kesimleri de kullanmaktadır.

dilhan aras saç rengi ve modelleri 3
dilhan aras saç rengi ve modelleri 4
dilhan aras saç rengi ve modelleri 5
dilhan aras saç rengi ve modelleri 6
dilhan aras saç rengi ve modelleri 7
dilhan aras saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et