implant
Tüm Saç Renkleri

Dilek Hanif 2015 Koton Koleksiyonu

Koton markası her sene farklı moda tasarımcılarını markasının adı altında onların tasarımları ile özel bir koleksiyon hazırlamakta. 2015’de bu tasarımcı Türk moda tasarımcısı Dilek Hanif olmuş. Koleksiyonda oldukça şık, sade ve Türkiyede biz bayanlar için farklı ve giyilebilir modellerin ortaya çıktığını söyleyebilirz. düz renkler pasten tonlarının ağırlıkta olduğunaif elbiseler kadının enerjisini sadeliği ve asalet ile birleştiriyor. Uzun abiyeler son derece kışkırtıcı duruyor. Bu Abiye modellerini Koton mağazalarında satın alabilirsiniz.

Ayrıca Koton’un resmi web sitesinden bu koleksiyona ulaşabilirsiniz: koton.com.tr

dilek-haif-for-koton-01 dilek-haif-for-koton-02 dilek-haif-for-koton-03 dilek-haif-for-koton-04

dilek-haif-for-koton-05 dilek-haif-for-koton-06
dilek-haif-for-koton-07 dilek-haif-for-koton-08 dilek-haif-for-koton-09 dilek-haif-for-koton-10 dilek-haif-for-koton-11 dilek-koton

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et