Tüm Saç Renkleri

Dilara Aksüyek (Şadiye) Saç Rengi ve Modelleri

Merhamet dizisi oyuncularından Şadiye rolünü üstlenen genç, güzel ve yetenekli Dilara Aksüyek güzelliğiyle olduğu kadar saçları ile de çok dikkat çekiyor. Uzun ve düzgün dalgalı saçları ve ara ara her bölümde değişen saç rengi ile adeta dizinin en dikkat çeken isimlerinden birisi. Saçları bazı sahnelerde koyu renk görünen güzel oyuncunun bu sahneler için boya spreylerinden yararlandığı düşünülüyor. Koyu kumral olan saçları bazen de koyu bal köpüğü renginde görünüyor.

 

dilara-aksuyek-sac-rengi-ve-modelleri dilara-aksuyek-sac-rengi-ve-modelleri1 dilara-aksuyek-sac-rengi-ve-modelleri1 dilara-aksuyek-sac-rengi-ve-modelleri2

dilara-aksuyek-sac-rengi-ve-modelleri3 dilara-aksuyek-sac-rengi-ve-modelleri4
dilara-aksuyek-sac-rengi-ve-modelleri6 dilara-aksuyek-sac-rengi-ve-modelleri7 dilara-aksuyek-sac-rengi-ve-modelleri8 dilara-aksuyek-sac-rengi-ve-modelleri9

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et