implant
Tüm Saç Renkleri

Diesel 2015 ilkbahar Yaz Koleksiyonu

Diesel İtalyanın dünya çapında tanınan seçkin moda markası 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonunu sundu. Daha çok 20-30 yaş arası genç kesime hitap eden markanın Kot- Jeans modelleri ülkemizde de çok populer. Çok kaliteli ve tarz modeller üretmekte ancak Türkiye’ye her modeli gelmiyor bunu da belirtelim. Fiyatları da oldukça pahalıdır.  Bu ürünleri Diesel Türkiye mağazalarından satın alabilirsiniz.diesel-2015-i1 diesel-2015-i2 diesel-2015-i3 diesel-2015-i4

diesel-2015-i5 diesel-2015-i6
diesel-2015-i8

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et