Tüm Saç Renkleri

Didem Soydan Saç Rengi ve Modelleri

Didem Soydan Arnavut asıllı bir manken, Her ne kadar fiziği ile dikkat çekse de yüzü de oldukça karakteristik. Didem Soydan gerçek bir sarışın saç rengi koyu sarı ama o 110, 10.0 gibi saç boyalarına yani altın sarı saç rengine yine de boyatıyor saçlarını ki daha parlak ve bir sarı renk elde edebildin. Röfleli külü sarı saçlarda ayrıca ona çok yakışıyor. En son resim ise satış danışmanı olduğu dönemlerden kalma sanırım. Platin saç renginde ama onu çok soluk göstermiş. didem-soydan-1 didem-soydan-2 didem-soydan-3 didem-soydan-4

demet-1

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et