Tüm Saç Renkleri

Diadermine – Purely Essential Micellar Makyaj Temizleme Sütü

Makyajınızı temizlemenin ne kadar önemli olduğunu bilmeyen var mı? Peki bunun için hangi ürünler tavsiye ediliyor diye araştırdığımızda Diadermine’nin Purely Essential Micellar Makyaj temizleme Sütü mutlaka karşınıza çıkacaktır.

Bir süredir aynı markayı kullanıyordum. Bu tarz ürünler, ağır makyaj yapmayan kadınlar tarafından uzun süre kullanılıyor. O kadar çok kutu bitirdim ki hiç değiştiremem sandım alışkanlığımı. Ama değişiyormuş. Hem de öyle bir değişim ki tek kullanımda “Neden daha önce kullanmadım!” dedirtti.

diadermine makyaj temizleme sütü
DiaDermine Makyaj Temizleme Sütü

Diadermine – Purely Essential Micellar Makyaj Temizleme Sütü yumuşak kıvamı, mis kokusu, cildinizde bıraktığı o ferahlık hissi, nemlendirici etkisiyle kendini bana sevdirdi. Az bir uygulamayla özellikle göz makyajınızı çok etkili bir şekilde temizliyor.

Ürün şu an Gratis kartlılara indirimli olarak online mağazada satışta! Güncel fiyatı 32,90 TL olup eğer yakalayabilirseniz yarı fiyatına satın alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et