Tüm Saç Renkleri

Diadermine BB Krem

Bir diadermine bb krem  kullanıcısı olarak şu ana kadar elde ettiğim yorumlarımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Diadermine markası cilt bakım ürünleri ile tüm dünyanın beğenisini kazanmış ve ekonomik olması sebebi ile de çok beğenilen bir markadır. Şimdi sizlere kullanmakta olduğum Diadermine BB Krem hakkındaki düşüncelerimi ve yorumlarımı aktaracağım.

sam_2649 (473x630)

Öncelikle bir bb krem almayı düşünüyorsanız bir kapatıcı veya bir fondöten ile kıyaslamayın. Onlar kadar kapatıcı ve pürüzsüz bir görünüm vermek gibi bir ihtimali yok. BB krem daha çok görünümü düzgünleştirir ve küçük cilt problemlerini kapatır. Bunun yanı sıra fondöten kadar olmasa da cilt kusurlarını örter. İleri yaşlarda bb krem kullanımı beklendiği sonuçları vermeyebilir. Çünkü bb krem bana göre 20li yaşlarda bayanlar için yapılmıştır. Çünkü zaten 30 lu yaşlarda bb krem kullanmak pek de etkili değildir.

Diadermine BB Krem neleri vaad eder derseniz hemen sıralayalım ve doğruluk oranlarını gözden geçirelim.

  • Sıkılaştırır
  • Pürüzsüzleştirir
  • Kusurları düzeltir
  • Cilt tonunu eşitler
  • Aydınlatır
  • Canlandırır

Sıkılaştırma özelliği hakkında fazlaca bir şey söyleyemeyeceğim. Çünkü zaten cildim oldukça genç ve sıkılaşmaya ihtiyacı yok. ama yine de sizin böyle bir sıkılaşmaya ihtiyacınız varsa ve yaşınız da genç ise başka sıkılaştırıcı kremlere yönelmeden önce Diadermine bb kremi kullanabilirsiniz.

 

Pürüzsüzleştirici etkisi için de çok fazla cildimde kusur yok. Ama dönem dönem stres dolayısı ile çıkan minik akneleri görünmez hale getiriyor. Bu bence kapatıcı etkisinden değil pürüzsüzleştirici etkisinin sayesinde oluşuyor.

Kusurları düzeltme etkisi birçok bayan tarafından en iyi bb krem olarak adlandırılmasında ki en büyük sebep bence. Çünkü daha önce 2 markanın daha bb kremini kullanmış olmam ve aralarından açık ara farkla birinci seçeceğim ve tavsiye edeceğim bir krem olması Diadermine bb kremi bu konuda haklı çıkarıyor.

Cilt tonu eşitleme özelliği ki bu benim bb krem seçmemdeki en önemli faktör. Cildimin bazı çok küçük yerlerinde farklı tonlar oluyor zaman zaman. Bu dönemlerde Diadermine bb kreme gidiyor elim devamlı. Bu anlamda kesinlikle vaad ettiği özelliği veriyor.

Aydınlatıcı özelliği hakkında fazlaca bir fikir sahibi değilim çünkü zaten aydınlık bir cildim var.

Canlandırma etkisi kesinlikle doğru. Kullanmadan önceki cildiniz ile kullandıktan sonraki cildiniz arasındaki o güzel farkı görmemek mümkün değil sanırım.

Fiyatı da yaklaşık olarak 20 ile 25 TL arasında.

Bir de tavsiyem var elbette tüm BB Krem kullanıcılarına. BB kremler maalesef biraz yağlı oluyorlar. 3 farklı markanın bb kremlerini kullanmış olmama dayanarak en az yağ yapısına sahip bb krem bence Diadermine. Yine de bu bile fazla yağlı gelirse ki benim cildim karma yapıda yani T bölgem daha yağlı ve yanaklarım kuru. Sizde de böyle bir sorun varsa bb krem kullandıktan sonra yağlı bölgelerin üzerinden yine cilt tonunuz ile uygun bir pudra ile geçmenizi tavsiye ederim. Fazla yağlanmayı engelleyerek parlamaları önleyecektir.

 

 

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et