Tüm Saç Renkleri

Dermokozmetik Şampuanlar Nelerdir

Dermokozmetik şampuan özellikle saç altı derinizin sağlığı ve bakımı için kullanabileceğiniz ve saç derinize etki eden şampuanlardır. Formüllerinin hazırlanma şekli ve üretim teknikleri dermatolojik testlerden geçerek bilimsel olarak kozmetik ürünlerinden ayrılır. İlaç gibi hazırlanıp ama ilaç olmayan ürünlerdir.

DermaPlus Md CeceMed Prevent Hair Loss Shampoo 300ml

Saç Dökülmesinde kullanılır : Fiyatı 85 tl

dermokozmetik şampuanlar nelerdir 1

Özet Bilgi: Saç Dökülmesine Karşı Şampuan.
Ürünün Faydaları: Yıpranmış saçlara güçlendirerek parlaklık ve canlılık sağlar.
Yeni saç oluşumu için saçları besler.
Saçların Hacimli görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Dermoskin Anti Dandruff Shampoo 200ml

Kepeklenen saçlar için kullanılır Fiyatı 35 tl

dermokozmetik şampuanlar nelerdir 2

Dermoskin Kepekli Saç için Şampuan özel formülasyonuyla, kepek ve yağlanma karşıtı bakım yapar. Kepekli saç ve saç dibinin hassas bir şekilde temizlenmesine ve yatıştırılmasına yardımcı olur. Kolayca durulanır. Saça hacim, parlaklık ve yumuşaklık sağlar.
Boyar madde , paraben ve SLES içermemektedir.

Dermoskin Hair Conditioner

Saç Bakım Kremi

dermokozmetik şampuanlar nelerdir 3

Saçları ağırlaştırmadan ve yağlandırmadan nazikçe nemlendirir. Kolay taranmasına yardımcı olur. Kırılan ve yıpranan saç uçlarının yumuşaması için gerekli olan bakımı sağlar.
Boyar madde , paraben ve SLES içermemektedir.

Dermoskin Biotin Shampoo For Women

Saç dökülmesine karşı biotin şampuan Fiyatı : 32 tl

dermokozmetik şampuanlar nelerdir 4

Ürünün Faydaları:
Dermoskin Biotin şampuan saçlı derinin ve saç tellerinin üzerinde hiçbir kalıntı bırakmadan, hassas bir şekilde temizlenmesine yardımcı olup; canlılık kazandırır.
Biotin, saç folikülünü besler, saçın doğal direncini ve dayanıklılığını arttırmaya yardımcıdır. Saç kaybını önlemeye ve saçın uzamasına yardımcı olur.
Horse Tailyüksek miktarda bitkisel silika içerir. Saç folikülünden başlayarak saç tellerine kadar nüfuz eden silika, folikülün canlanmasına ve saç tellerinin hacim kazanmasına yardımcı olur.

Ducray Nutricerat Şampuan 

Nutricerat yoğun besleyici maske, cansız ve yıpranmış saçlar için özel olarak formüle edilmiştir.  Fiyatı: 68 tl

dermokozmetik şampuanlar nelerdir 5

İlipe yağı ile zenginleştirilmiştir. Saçın yeniden yapılanması için gerekli olan besleyicileri içermektedir. Temizleyici özelliği saçınıza ışıltı ve yumuşaklık verir. Kremsi bir yapıya sahiptir. Hafif parfümlendirilmiştir. Dermotolojik kontrol altında test edilmiştir. Yüksek tolerans seviyeleri onaylanmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et