Tüm Saç Renkleri

Derin Mermerci’nin Gelinlik Modeli

Sosyetenin en ünlü bayan simalarından olan Derin Mermerci 26 Eylül tarihi ile çok sade bir düğün ele evlendi. Evlilik sözleşmesi ile de gündeme gelen çift 5 aylık bir tanışma süresinden sonra deyim yerinde ise yıldırım nikahı ile evlendiler. Düğün Cem Aydın’ın  Gümüşsuyun daki evinde gerçekleşti. Düğünde sadece 35 davetli bulundu. Bu arada Derin Mermercinin gelinliği oldukça sade ama çok şıktı.derin_mermerci_gelinlik_1derin_mermerci_1

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et