Tüm Saç Renkleri

Dentiste’ Ağız Kokusuna Karşı Etkli Diş Macunu

dentiste---pompali-22-tldentiste---tuplu-16,50-tlimage001Dentiste Ferahlığında

Şeker Yok Ama

14 Çeşit Farklı Bitki Var!

 

Sabahları ferah bir nefesle uyanmanıza yardımcı olan Dentiste’nin bunu nasıl başardığını bilmek isteyeceğinizi düşündük.

Dentiste’ doğal antiseptik ve antibakteriyel olan karanfil, nane, meyankökü, okaliptüs, hint helvası otu ve tarçın gibi 14 çeşit bitki özünden oluşuyor.

 

Bu bitkiler ağız içinde oluşan bakterileri, diş hastalıklarını ve ağız kokusunu engellemeye yardımcı oluyor.

 

Şekersiz formülüyle de bakteri oluşumunu ve çoğalmasını engelemeye destek oluyor.

 

Tüm bunların yanı sıra içeriğindeki sabitleştirilmiş C Vitamini ile de diş etlerinde hızlı bir iyileşme sağlamaya ve ağız dokusundaki hücrelerin hasar görmesini engellemeye yardımcı oluyor!

Böylece  Dentiste’ Ağız Kokusuna Karşı Etkli Diş Macunu gece boyunca ağızda oluşan bakterilere karşı etki göstererek sabah ferah bir nefesle uyanmanıza yardımcı oluyor.

Yetkili Eczanelerde, Gratis, Rossmann ve Watsons Mağazalarında

Dentiste’ Whiter Fresh – Ağız Kokusuna Karşı Etkili Diş Macunu Tüp: 16,50 TL – Pompa: 22 TL

 

Basın Bültenidir

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et