Tüm Saç Renkleri

Deniz Berdan Tasarımları ♥

Deniz Berdan kendine özgü tasarımlarıyla dikkat çeken bir tasarımcı.Tasarımları çok ilginç, açıkçası nerden esinlendiğini bilmiyorum ama tasarımlarını görünce çok beğendim. Tasarımlara baktığımda hep cıvıl cıvıl renkler kullanılmış. Kendisi çok çılgın bir kişilik bence. Ayrıca yaptığı bir roportajda Lady Gaga gibisi yok demiş.Lady Gaga’yı bu kadar seven bir kişi ancak onun kadar çılgın olabilir :D. Kendisi de zaten ilginç ve fütüristik tasarımlar yapmayı sevdiğini açıklamış.

denizberdan1

denizberdan2

denizberdan3

denizberdan4

denizberdan5

denizberdan6

denizberdan7

denizberdan8

denizberdan9

denizberdan10

denizberdan11

denizberdan12

denizberdan13

denizberdan14

denizberdan15

denizberdan16

denizberdan17

denizberdan18

denizberdan19

denizberdan20

denizberdan21

denizberdan22

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et