Tüm Saç Renkleri

Deniz kızı saç kuyruğu nasıl yapılır videolu anlatım

İki saç örgüsünün saç tokaları ile birleştirilerek örülmesi ile oluşan deniz saç kuyruğu aslında deniz kızlarının balık sırtı gibi duran bacak kısmından dolayı bu adı almıştır. Video’da anlatılanları adım adım fotoğraflar ile de sizlere göstermek istedik. yapılış süresi el becerinize ve deneyiminize göre yaklaşık 15 dk kadar sürmektedir. Bu saç örgüsünü genellikle abiye elbiseler ile birlikte düşün, nişan, söz, doğum günü ve özel günlerde giymenizi tavsiye edebilirim.

Son güncelleme: 17.03.2019

Öncelikle saçımızın büyük bir ölümünü ayırıp 4 ayrı kısıma ayırıyoruz ki bu kısımlar ile iki ayrı saç örgüsü yapalım. saçımızın diğer tarafında da bir kısım ayırdık ama onu daha sonra bağlayacağız.

Resimli Anlatım

deniz kızı saç kuyruğu nasıl yapılır videolu anlatım 1

iki ayrı saç örgüsünü yaptık şimdi onları saç tokaları ile bağlama zamanı.

deniz kızı saç kuyruğu nasıl yapılır videolu anlatım 2
deniz kızı saç kuyruğu nasıl yapılır videolu anlatım 3

Gördüğünüz gibi deniz kızı bacakları gibi kalın bir saç örgüsü elde ettik.

deniz kızı saç kuyruğu nasıl yapılır videolu anlatım 4

Videolu Anlatım

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et