Tüm Saç Renkleri

Demet Özdemir Saç Rengi ve Modelleri

1991 doğumlu güzel dizi oyuncusu Demet Özdemir’in doğal saç rengi orta kahverengi. Saçlarını tamamen boyadığı bir fotoğrafına henüz rastlamadığımız demet’in 3 resimde kahve rengi saçlarının uçlarına krepe balyaj yöntemi ile altın kahve ışıltı atıldığını görüyoruz. Bunun dışında ise genellikle dağınık ve uzun bırakmayı seviyor. 2016’da dizi projelerinde yer alacak oyuncunun farklı saç renklerini sunmaya devam edeceğim.demet-ozdemir-1 demet-ozdemir-2 demet-ozdemir-3 demet-ozdemir-4

demet-ozdemir-5 demet-ozdemir-6
demet-ozdemir-7 demet-ozdemir-8 demet-ozdemir-9 demet-ozdemir-10

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et