Tüm Saç Renkleri

Delsey Bavul ve Seyehat Çantaları

Fransız çanta markası Delsey daha çok Bavul, seyehat çantaları, evrak çantaları, valizler, sırt çantaları ve cüzdanlar üretiyor. Hem görsel şıklığı hem ürün kalitesi ile çok fazla ilgi gören ürünleri Dünyanın en iyileri arasında yer alıyor. Ayrıca marka özellikle fotoğraf makinası çantaları ile ünlü. Delsey markasının ürünlerini Boyner mağazalarından satın alabilirsiniz. Fiyatları tabii ki oldukça pahalı ürün çeşitliliği çok olduğu için 200 tl ile 3000 tl arasında fiyatlar bulunabilmekte.

delsey-1 delsey-2 delsey-4 delsey-5

delsey-6 delsey-7
delsey-8 delsey-9 delsey-10 delsey-11 delsey-12 delsey-13
delsey-14 delsey-15 delsey-16

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et