Tüm Saç Renkleri

Dekorasyona Değer Katan Unsurlar

Evimiz bizim özelimizdir. Özel bir yaşantımızın olabilmesinin ilk faktörüdür. Neredeyse yaşamımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz bu özel alanı güzelleştirmek, dekore etmek ise keyif aldığımız şeylerin başında gelir. Bir de trendi yakalayıp dekore edersek bizden iyisi yok!
Konu ev dekorasyonu olduğunda herkes ince eleyip sık dokumak ister. Evimize aldığımız her eşya, seçtiğimiz her renk ömürlük olsun isteriz. Ancak günümüzün hızla ilerleyen modern tasarımları ve trendleri buna pek el vermez. Hal böyleyken sabit kalan birkaç şey elbette hala var. Herkes gibi sizler de hayatınızın büyük çoğunluğunu ev veya iş yerinizde geçiriyorsunuz. Yaşam alanımız olan bu yerlerin kasvetli, sıkıcı veya kullanışsız olmasını kimse istemez. Psikolojimizi ve motivemizi olumlu yönde etkileyecek şekilde tasarlamamız gerekir. İç açıcı bir dekorasyon, eşyaların birbiriyle olan uyumundan gelir. Ortamın havasını anında değiştirecek olan büyük/küçük parçalar ve renkler dekorasyonun ilk kuralıdır.

Dekorasyona Değer Katan Unsurlar

• Bir evi ev yapan veya dolu gösteren tek şey aldığınız mobilya takımları değildir. Seçtiğiniz mobilyaların aksesuar, perde veya halı ile uyumu da oldukça önemlidir. Bunların uyumu olmadan dekoratif bir ev yaratmanız maalesef mümkün değildir. Modern bir dekorasyon deneyimi yaşamak isterseniz color blocking tekniğini uygulayarak zıt renklerin uyumunu yakalayabilirsiniz. Örneğin yeşil-kırmızı, turuncu-sarı, mavi-kırmızı gibi renkleri evlerinize serpiştirerek kullanabilirsiniz.
• İlk maddenin tam aksine tonsürton deneyimi yaşamak isterseniz birbiriyle tamamen uyum içerisinde veya aynı olan renkleri evinizde kullanabilirsiniz. Örneğin koyu kahverengi bir salon takımına açık kahverengi perde/halı tercihi yapabilirsiniz.
• İlk başta da belirttiğimiz gibi dekorasyon yalnızca mobilyadan ibaret değildir. Aksesuarlardan yardım alarak kendi zevkinizi yansıtabilmeniz çok mümkün. Lambader, ayna, kitaplık, puf gibi olmasa da olacak ama olursa çok daha iyi olacak eşyaları tercih edebilirsiniz. Bu tarz parçalar evinize kişisellik ve kendine has bir karakter katacaktır.
• Dekorasyonda özgün bir dokunuş yaratmak isteyen kişiler için iddialı tasarım örneği olan berjerler mutlaka düşünülmeli. Retro, modern ve klasik gibi her tarza hitap eden berjerler, bir evin en önemli ayrıntısıdır. Aynı zamanda rahatına düşkün olanların en sevdiği parça haline geldiği için sıklıkla tercih ediliyor.
Evinizi sadece ev yapmaktan ziyade “yuva” yapacak olan unsurlar anılarınız kadar seçtiğiniz mobilyalar ve aksesuarlardır. Küçük nüanslar ile bunu elde etmeniz aslında çok kolay. Berke Mobilya’da tüm bu unsurların bütünleşmiş haline ulaşabilirsiniz. Berke Mobilya, kaliteyi estetikle buluşturarak ulaşılabilir tasarım anlayışını evlerimize getiriyor. Ev dekorasyonuna dair aradığınız her ürünü kendi konsepti içinde dekore edilmiş şekilde bulabilirsiniz.dekorasyona değer katan unsurlar 1 dekorasyona değer katan unsurlar 2 dekorasyona değer katan unsurlar 3

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et