Tüm Saç Renkleri

Degaje Yaka Nedir?

Degaje kelime anlamı ile “serbest bırakılmış” anlamındadır.  Degaje Yaka  ise  Dökümlü ve hafif açık serbest bırakılmış yaka anlamını taşımakta.  Genellikle kazaklarda görmekle birlikte bluz ve bazen elbise tasarımlarında da görmekteyiz. Çok fazla tercih edilen bir model olduğu söylenemez. 90’lı yılların modası idi ancak fazla rahat ve kullanılabilir olmaması tercih edilmemesinin en önemli sebebi Ayrıca modası eskiye dayandığından fazla babaanne tarzı denilebilir.

gegaje_yakadegaje-yaka-kazakk

f6209dcf-3ec5-4dbf-ba9d-3531f9a1512a

degaje-yakalı-beyaz-şık-kazak-modeli

degaje-yaka-elbise-4

1347007169482500_i

Degaje-Yaka-Beyaz-Triko-Elbise-Victoria-Secret-Kış-Kreasyonu-2012

katia3408

Püsküllü-bayan-degaje-yaka

degaje_yaka_1

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et