implant
Tüm Saç Renkleri

Defacto 2015 ilkbahar yaz Modelleri

Defacto markasının 2015 Bayanlar için ilkbahar yaz koleksiyonunu sizlere sunuyoruz. Defacto bir kaç yıl önce kot-denim yerine farklı kumaş türlerinin sunulacağını reklamlarında lanse etsede görüyoruz ki pek çok modelde denim kumaşlar görülmekte. Fiyatları uygun olmasının yanında Türkiyede pek çok şehirde mağazasının olmsı da büyük avantaj. Bu ürünleri Defacto mağazalarından satın alabilirsiniz. Fiyatları ortalama 20-90 tl arasında değişiyor. Ortalamanın altında fiyata pek çok ürün bulmak mümkün. Ürün kalitesi ise ortalama, kullnadığım ve memnun kaldığım ürünleri mevcut. Bu ürünleri resmi sitesinden de inceleyebilirsiniz. defacto.com.trdefacto-2015-ilkbahar-yaz-1 defacto-2015-ilkbahar-yaz-2 defacto-2015-ilkbahar-yaz-3 defacto-2015-ilkbahar-yaz-4

defacto-2015-ilkbahar-yaz-5 defacto-2015-ilkbahar-yaz-6
defacto-2015-ilkbahar-yaz-7 defacto-2015-ilkbahar-yaz-8 defacto-2015-ilkbahar-yaz-9

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et