implant
Tüm Saç Renkleri

Defacto 2015 2016 sonbahar kış

Özellikle denim (jeans)’e karşı kumaş( pek çok farklı içerikte)’ı reklamlarında sıkça dile getiren Defacto uygun fiyatlar ile tüketicinin karşısına çıkmakta. Farklı pek çok güzel ürünü 2015-2016 Koleksiyonunda bulabileceğiniz markanın ürünlerini Türkiyenin pek çok şehrinde bulunan Defacto mağazalarından satın alabilirsiniz. Bu ürünleri resmi sitesinden de inceleyebilirsiniz. defacto.com.trdefacto-1 defacto-2 defacto-3 defacto-4

defacto-5 defacto-6

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et