Tüm Saç Renkleri

Davetiye İçin Elbise Seçme Rehberi

Özenle organize edilmiş güzel bir davete katılmayı planlıyorsanız davetiye için elbise seçme rehberi tam size göre. Davetlerde sade, çekici ve güzel görünmek için dikkat etmeniz gereken konuların başında doğru rengi seçmek geliyor. Bu nedenle davet elbisesi alırken ten renginiz ile muhteşem bir uyum sunan tonlara yönelmelisiniz.

Vücut Tipinize Dikkat!

Davetiye için elbise seçimi yaparken vücut tipinize mutlaka dikkat etmeli ve vücut hatlarınızı kamufle edecek parçalar bulmalısınız. Zarif bir vücudunuz varsa dekolteli davet elbisesi seçimi yapabileceğiniz gibi daha fazla seçenek deneyebilirsiniz. Ancak vücut hatlarınız orantısızsa sizi zarif gösterecek birkaç moda hilesi kullanarak elbise seçebilirsiniz.

davetiye i̇çin elbise seçme rehberi 1
davetiye i̇çin elbise seçme rehberi 2

Davet Mekanı Ve Elbise Seçme Rehberi

Katılacağınız davetin mekanına özel giyinmek sizi daha güzel gösterecektir. Eğer otel ve ya kapalı alanlarda olan davetlere katılacaksanız saten kumaşlar ve renk tonu daha koyu olan seçenekler tercih edebilirsiniz.
Deniz kenarı yada havuz başı davetlerde uçuk tonlar seçerek hafif tüllerle hareketlendirilmiş bir davet elbisesi alabilirsiniz. Önemli isimlerin bulunduğu davetlerde ise transparan detaylar, işlemeler, danteller ile hazırlanmış elbiseler seçebilirsiniz.

ÖNEMLİ: Davetiye Elbise Modelleri İçin 100 Mezuniyet Elbise Modelleri Konusuna Bakabilirsiniz

davetiye i̇çin elbise seçme
davetiye i̇çin elbise seçme rehberi 3

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et