Tüm Saç Renkleri

Dar Gelirli Ailelere Para Yardımı Yapan Özel Kurum ve Kuruluşlar

Ekonomik şartların günden güne zorlaşması ve işsizlik oranın artış göstermesi sebebiyle; maddi olarak geçinmekte sorun yaşayan ve temel ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çeken ailelere yardım uzatabilmek amaçlı pek çok kurum ve kuruluş hayata geçirilmiştir.

Sağlanan destekler ise kimi zaman nakdi olup; kimi zamansa hanenin ihtiyaç ve giderlerinin karşılanması şeklinde gerçekleştirilmektedir. Aşağıda sizlerle yardım talebinde bulunabileceğiniz çeşitli kuruluşları paylaşacağız.

para yardımı
Para Yardımı

Maddi Yardım Yapan Resmi Kurumlar

  • Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı
  • Vakıflar Genel Müdürlüğü
  • Valilikler
  • Kaymakamlıklar

Maddi – Para Yardımı Yapan Özel Kuruluşlar

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et