Tüm Saç Renkleri

Dantelli Gecelik

Dantelli gecelikler bir bayanın özellikle yeni evlilik dönemlerinde olmazsa olmazlarından. Asaleti, kadınsılığı ve çoğu zamanda rahatlığı ile oldukça ilgi gören bu kıyafetleri ise çoğu zaman bulmak ve satın almak oldukça güç. Derlediğim bu dantelli gelinliklerin bazıları slip elbise adında çoğu zaman dışarıda da kullanılabiliyor. Farklı tarzlar ile kombin dahi yapabilirsiniz.slip_elbise-139 slip_elbise-127 slip_elbise-118 slip_elbise-110

slip_elbise-104 slip_elbise-99
slip_elbise-88 slip_elbise-89 slip_elbise-94 slip_elbise-86 slip_elbise-84 slip_elbise-80
slip_elbise-79 slip_elbise-71 slip_elbise-41 slip_elbise-28

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et