Tüm Saç Renkleri

Dantelli Abiye Elbiseler

Farklı tarzlarda dünyanın en iyi markalarının ve tasarımcıların koleksiyonlarından derlediğim Dantelli abiye modlleri. Dantel işlemeler tasarımı, el işçiliği oldukça zahmetli ve buna göre fiyatları da yüksek detaylardır. Bazı elbiselerin tamamında bu güpür’ler kullanılsa da bazılarında sadece göğüs, boyun, askı yada etek detaylarında bu dantel işlemeler kullanılır. Beğendiğiniz Dantelli abiye elbise modellerinin fiyatlarını, markalarını ve nerede satıldığını yorum olarak bana sorabilirsiniz.

slip_elbise-6
slip_elbise-68provias-nikah-34provias-nikah-28

provias-nikah-21provias-nikah-24
provias-kokteyl-25provias-kokteyl-23provias-kokteyl-22provias-kokteyl-27provias-kokteyl-14dantelli-uzun-kollu-elbise-modelleri7
dantelli-altın-sarısıabiye-dantelli-elbiseler23abiye-dantelli-elbiseler4dantelli elbiseler 2013 (23)
sirti_islemeli_dantelli_elbise_pembe

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

İlk resimdeki elbise nerde satılıyor

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et