Tüm Saç Renkleri

Dantel İşlemeli Bot Modeli

Evet Hanımlar sizlere Harika bir bot modeli daha sunmak istiyoruz. Öncelikle belirtelim pek çok güzel modelde olduğu gibi bu modelde malesef Türkiyede bulunmuyor. Bu tarz modeller malesef Türk moda e-ticaret sitelerinde ve markalarında bulunamadığı için biz yurtdışı markalarını takip ediyoruz. Şayet ingilizceniz var ise bazı markalar Türkiyeye kargo ücretini kendileri karşıyor yani ücretsiz gönderim yapıyorlar. İngilizceniz yoksa satın almanızı tavsiye etmiyoruz zaten. Bu dantel işlemeli bot modelinin  fiyatı 52 dolar yani 110 tl gibi bir rakam.  Satış linki
dantel_islemeli_bot_3 dantel_islemeli_bot_2 dantel_islemeli_bot

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et