Tüm Saç Renkleri

Dans İle Yeniden Doğun!

Profesyonel dans eğitimi almak için ne bekliyorsunuz? Hemen ekibimize katılabilir, üstün nitelikli hizmetler kapsamında anında dans eğitimine başlayabilirsiniz. Profesyonel kadromuz, özel olarak yetiştirilen ekiplerimiz ve disiplinli yöneticilerimiz ile sizleri Karşıyaka dans kursu ailemize bekliyoruz.

Dansın Temel Faydaları

Dans etmek uluslar arası bir nitelik taşımaktadır. Bu bağlamda dünya üzerinde dans etmenin etkileri kesin ve net çizgilerle belirlenmiştir. Dans, milletlere özgü, kültürel özellik taşımasıyla da tarihin her sayfasında yaşamını bulmuştur. Peki, dans etmenin faydaları nelerdir?

dans i̇le yeniden doğun! 1
  • Dans etmek sizlere yaşadığınızı hissettirecek, ruhunuzu uzak diyarlara taşıyacaktır.
  • Dans ile yeni bir evren keşfedebilir, daha özverili olduğunuzu hissedebilirsiniz.
  • Dans ederek vücut orantılarınızın düzene girmesine olanak tanıyabilir, fazla kilolarınızdan dans ederek kurtulabilirsiniz.
  • Dans eşliğinde meditasyon yapabilir, kendinize daha nitelikli bir ruh yapısı yaratabilirsiniz.
  • Dans eşliğinde özgüveninizi zirveye taşıyabilir, toplum içerisinde dans ederek özgüveninizi ispatlayabilirsiniz.
  • Dans ekipleri ile birlikte sosyal yaşantınıza yeni bir renk kazandırabilirsiniz.
  • Dans eşliğinde daha sportif, sağlıklı bir yaşam sürmeye başlayabilirsiniz.
  • Günlük yaşantınızda yaşadığınız tüm sorunlardan dans eşliğinde uzaklaşabilir, kendinize terapi merkezi oluşturabilirsiniz.
dans i̇le yeniden doğun! 2

Dansın Çocuklara Etkisi

Dans, her yaş grubuna hitap eden, özel uygulama tekniklerini içerisinde barındıran bir sanattır. Bu sanat ile çocukların daha özgüvenli olması desteklenirken, vücutsal gelişimlerinde üstün bir orantı sağlanması hedeflenmektedir. Çocukların bilişsel kapasite, organize ve algı seviyelerinde ciddi artışlara yardımcı olan dans ile sizler de çocuğunuzun gelişimine destek olabilirsiniz. Sosyal yaşantılarını dahi temelden etkileyen dans kursları ile çocukların sosyalleşmesinde etkin bir yere sahip olabilirsiniz.

Dans Çeşitlerimiz Neler?

Kursumuz  bünyesinde çeşitli dans kategorileri mevcuttur. Bu dans kategorilerinde tekli, çiftli ve çoklu olmak üzere gruplandırmalar vardır. Dilerseniz sosyal ders nitelikli çoklu ve çiftli ders seçeneklerinden birini tercih edebilir üstün nitelikli dersleri sosyal yaşantınızla birleştirebilirsiniz.

Karşıyaka dans kursu  adına yine bizleri tercih edebilir, bunun yanında yoga, pilates, bale, kültürlere özgü çeşitli dans seçeneklerini yine bizler aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Sizlere dansı bir hayat boyunca yaşatmanıza her daim aracılık etmekteyiz.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et