implant
Tüm Saç Renkleri

Dalgalı kısa saç kesim modelleri

Benim bir kadında en çok sevdiğim saç modellerinden biridir dalgalı kısa saçlar. Enseyi hafif açıkta bırakan dalgalı kesimler bence dişiliği ön plana çıkarıyor. Üstelik bu saç modelinin kullanımı da çok rahat. Sadece şekil vererek kurutmanız yeterli.

 

2013-Kısa-Dalgalı-Saç-Kesimi-ve-Modelleri6 bob-hairstyle-2012-long-face-top-long-and-short-haircuts Celebrity-short-hairstyles-for-wavy-hair Charlize-Theron-Short-Wavy-Hairstyles

charlize-theron-wavy-hair1 Cheryl-Cole-Short-Wavy-Hair
Cool short wavy hairstyles pictures 2009 2010 1111 curly-hairstyles-for-short-hair-2012 Cute-Short-Wavy-Haircut
Dalgalı-Kısa-Saç-Modelleri-2013-6 dalgalı-saç-kesimi Haircuts_For_Curly_Wavy_Hair_3
images Prom_Hairstyle_For_Short_Curly_Hair_8 short-wavy-hair Short-wavy-hairstyle1 Credit: Albert L. Ortega / PR Photos Hangar 8, Santa Monica Airport 2013-Kısa-Dalgalı-Saç-Kesimi-ve-Modelleri3

implant

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et