Tüm Saç Renkleri

Daha Uzun, Dolgun Ve Hacimli Saçlar İçin GL Ek Saç Banları

Baştan belirteyim bu harika saç bantları maalesef şu anda Türkiye’de bulunmuyor. Türkiye’de satın alabileceğiniz çıt çıt diye tabir edilen ek saçlar çok kullanışsız olmakla birlikte bu konuda göreceğiniz gibi farklı saç tarzları yaratılamıyor.

GL Bantları Saretta Bowerman ( @hairbysaretta ) adlı bir kuaför girişimci’ye ait.  Resmi sitesi GL bant  linkten ulaşabilirsiniz.  Maalesef kuruluş İtalya’da ve Türkiye’de en azından henüz bu ürünlerinin bayiliğini almış bir kuaför ya da firma bulunmuyor.

GL Bantlar dört farklı uzunlukta (10 inç, 14 inç, 18 inç ve 22 inç) ve 55’ten fazla renkte mevcuttur. Balyaj ve Krepe Balyaj olarak kullanılabileceği gibi istenildiği taktirde boyanarak farklı şekillerde de kullanmak mümkündür.

Örnek bir uygulamayı aşağıdaki video’dan izlemek mümkün.

daha uzun, dolgun ve hacimli saçlar i̇çin gl ek saç banları 1 daha uzun, dolgun ve hacimli saçlar i̇çin gl ek saç banları 2

GL Bantlar çok ince saçlarda bile çalışabilir; Uzantılar görünmez kalır – sadece istenen etki görülür. Bu görünüm için Bowerman, 20 uzantı yaparak 40 parça sandviç kullandı. 

Bu saç bantlarının en büyük özelliği küçük,kısa ve zayıf saçlara bile çok rahat takılabilmesi. Bunun yanıda avantajları çok fazla.

  • Yapay görünmez
  • Plastik değildir
  • 8 haftaya kadar kullanılıyor
  • saç ile çok güzel bir uyumu var

 

GL Bantlar hakkında bazı bilinmesi gerekenler:

  • Premium bağlı uzatma ürünlerinde bulunan aynı yüksek kaliteli Hint Remy Büyük Boy saçları içerirler.
  • Son derece küçük bağlantı alanları, sorunsuz, kusursuz, gizli uygulama sonuçları sağlar.
  • Saçın kalitesi sayesinde, GL Bantlar birçok kez tekrar kullanılabilir. Uygun bakım ile, sekiz haftaya kadar sürebilirler.
  • Hafifler, son derece ince saçlar için mükemmeldirler.
  • Esnekler – bunları tek veya çift bantlı ekler olarak kullanabilirsiniz.
  • Her ip, değerli kütikül tabakasını kökten uca kadar korur.

daha uzun, dolgun ve hacimli saçlar i̇çin gl ek saç banları 3 daha uzun, dolgun ve hacimli saçlar i̇çin gl ek saç banları 4

daha uzun, dolgun ve hacimli saçlar i̇çin gl ek saç banları 5 daha uzun, dolgun ve hacimli saçlar i̇çin gl ek saç banları 6
daha uzun, dolgun ve hacimli saçlar i̇çin gl ek saç banları 7 daha uzun, dolgun ve hacimli saçlar i̇çin gl ek saç banları 8

Görseller: instagram.com/illdyeforyou

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et