Tüm Saç Renkleri

Dağınık Topuz Modelleri

Dağınık topuz hem doğal hem de oldukça güzel saç modellerinden birisidir. Dağınık topuz hem her ortamda kullanılabilecek kadar kolay ve güzel, hem de davetlerde kullanılabilecek kadar özeldir. Bu anlamda saç renginiz ile alakalı olarak seçeceğiniz güzel aksesuarlar ile yapacağınız dağınık bir topuz kır düğünlerinde gelin başı olabiliyorken iş yerinde kullanılabilecek kadar da sıradan bir saç modelidir. İşte dağınık topuz saç modelleri.

daginik-topuz-modelleri-10 daginik-topuz-modelleri-11 daginik-topuz-modelleri-12 daginik-topuz-modelleri-13

daginik-topuz-modelleri-14 daginik-topuz-modelleri-15
daginik-topuz-modelleri-16 daginik-topuz-modelleri-17 daginik-topuz-modelleri-18 daginik-topuz-modelleri-2 daginik-topuz-modelleri-3 daginik-topuz-modelleri-4
daginik-topuz-modelleri-5 daginik-topuz-modelleri-6 daginik-topuz-modelleri-7 daginik-topuz-modelleri-8 daginik-topuz-modelleri-9 daginik-topuz-modelleri- daginik-topuz-modelleri-1

 

 

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et