implant
Tüm Saç Renkleri

Çorap Çizmeler

Çorap çizmeler genellikle lateksten imal edilen diz üstünü dahi geçen ve diz üstü çizme ile genellikle karıştırılan modellerdir. Bacak boyunuzun oldukça uzun olması büyük avantaj, tabii ki zayıf da olmalısınız. otalama 170’in altındaki bayanlar için pek hoş durmayabilir zisa size’ınızı basık ve sizi kısa gösterecektir. Çin malı olanları almanızı kesinlikle tavsiye etmem (Özellikle gittigidiyor, n11 gibi mağazalarda satılır) Kansorojen olabilir. Kaliteli olmasına dikkat edin. corap-cizme42 corap-cizme43 corap-cizme45 corap-cizme46

corap-cizme49 corap-cizme50
corap-cizme51 corap-cizme52 corap-cizme53 corap-cizme57 corap-cizme60 corap-cizme63
corap-cizme65 corap-cizme66

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et