implant
Tüm Saç Renkleri

Çorap Çizme Modelleri

Çorap çizmeler tıplık diz üstü modelleri gibi dizin üstünde olmakta farklı olarak daha ince, daha yukarıda hatta neredeyse dizleri kapatabilecek şekilde uzun olabilmektedirler. Dazla deri kullanılmaz zira zaten diz üstü çizmeler ile yürümek dizleri tam açamadığımızdan zor olabilmekte. Çorap çizmelerde de daha ince ve rahat yürünebilmesini sağlayan parçalar kullanılır. Özellikle son yıllarda genç kızlarda son derece populer olan bu modellerden sizler için en güzel ve farklı olanlarını seçmeye çalıştım.corap-cizme1 corap-cizme4 corap-cizme5 corap-cizme6

corap-cizme7 corap-cizme8
corap-cizme10 corap-cizme11 corap-cizme12 corap-cizme13 corap-cizme14 corap-cizme15
corap-cizme17 corap-cizme19

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Sevda kaya  -  6 Ocak 2017 / 12:36

Ya ben burdan nasıl sipariş vercem bunları çizmeler çok beğendim almak istiyorum. Ulaşım sipariş bilgileri nedir?

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et