Tüm Saç Renkleri

Çoklu Yüzük Modelleri

   Merhaba hanımlar. Güzel kombinlerimize şık detaylar eklemek istediğimizde ilk başvuracağımız aksesuar hep takılar olur. Ben de, bu sıralar çok moda olan çoklu yüzük modellerinden bahsetmek istedim. Bir parmağa ya da bir ele birden fazla yüzüğün takılmasıyla hoş bir ahenk oluşturulan çoklu yüzüklerin sade yuvarlak  şekilli olan modellerinden üzerinde küçük figürler olan modellerine, taşlı modellerinden pullu modellerine kadar bir çok değişik türü bulunmaktadır. Bazıları da farklı renklerden meydana gelen üç dört yüzükten meydana gelir ki bu renkli çoklu yüzükler tam da yaz aylarına göredir.

çoklu-yüzük-modelleri-1 çoklu-yüzük-modelleri-2 çoklu-yüzük-modelleri-3

çoklu-yüzük-modelleri-4

çoklu-yüzük-modelleri-5 çoklu-yüzük-modelleri-6

çoklu-yüzük-modelleri-7

çoklu-yüzük-modelleri-8 çoklu-yüzük-modelleri-9 çoklu-yüzük-modelleri-10 çoklu-yüzük-modelleri-11 çoklu-yüzük-modelleri-12

çoklu-yüzük-modelleri-13 çoklu-yüzük-modelleri-14 çoklu-yüzük-modelleri-15 çoklu-yüzük-modelleri-16

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et