implant
Tüm Saç Renkleri

Çok Kolay Uzun Saç Dalgalı Yapımı Resimli

Eğer çok acaleniz varsa ve yıkanmış uzun saçlarınızı çok kısa bir sürede dalgalı bir saç haline getirmek istiyorsanız tek tek saçlarınızı seçip maşa ile dalga vermenize gerek yok. Fotoğrafta adım adım anlatıldığı üzere saçlarınızı toplayıp at kuyruğu yapmak ve tüm saçınızı bu şekilde maşa ile sarıp sonra saçınızı açabilirsiniz. Biraz çabuk bozuluyor ama en kısa sürede bu şekilde hafif dalgalı saç görünümü verebilirsiniz.

Source: cosmopolitan.comkolay_sac_masa-2

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et