Tüm Saç Renkleri

Çiçekli Saç Modelleri

Saçlar doğal görünümü ile sadelik ve güzellik katar ve özel günlerde özellikle düğünlerde abartılı ve doğallıktan uzak gösterişli saç modelleri yerine son derece zarif bir saç örgüsü ve onu tamamlayan çiçekler ile harika ve masalsı bir hava katabilirsiniz kendinize.
cicekli_sac_1 cicekli_sac_2 cicekli_sac_3 cicekli_sac_4

cicekli_sac_5 cicekli_sac_6
cicekli_sac_7 cicekli_sac_8 cicekli_sac_9 cicekli_sac_10 cicekli_sac_11 cicekli_sac_12
cicekli_sac_13 cicekli_sac_14 cicekli_sac_15 cicekli_sac_16 cicekli_sac_17 cicekli_sac_18 cicekli_sac_19 cicekli_sac_20 cicekli_sac_21 cicekli_sac_22 cicekli_sac_23 cicekli_sac_24 cicekli_sac_25

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et