Tüm Saç Renkleri

Çiçek Desenli Dövme Modelleri

   Dövmeler bazı hanımların özel ilgi alanlarına girmektedir. Ben de bu yazımda dövme meraklıları için çiçek desenli dövme modellerinden bahsedeceğim. Hanımlara en çok zarif, küçük dövmeler yakışmaktadır. Ama çiçek desenli dövmeler -çok abartılı olmadığı sürece- küçük de olsa büyük de olsa hanımlara yakışır. Gül ve papatya desenleri bu aralar oldukça moda. Çiçek desenli dövmelerde, siyah-beyaz dövmelerden daha çok renkli dövmeler tercih edilmektedir ve bence de bu tercih isabetlidir. Çiçek dövmeleri cıvıl cıvıl, renkli renkli olduğunda daha güzel ve ilgi çekici durmaktadır.

Çiçek-Desenli-Dövme-Modelleri-1 Çiçek-Desenli-Dövme-Modelleri-2

Çiçek-Desenli-Dövme-Modelleri-4

Çiçek-Desenli-Dövme-Modelleri-5

Çiçek-Desenli-Dövme-Modelleri-6 Çiçek-Desenli-Dövme-Modelleri-7
Çiçek-Desenli-Dövme-Modelleri-8 Çiçek-Desenli-Dövme-Modelleri-9 Çiçek-Desenli-Dövme-Modelleri-10 Çiçek-Desenli-Dövme-Modelleri-11 Çiçek-Desenli-Dövme-Modelleri-12 Çiçek-Desenli-Dövme-Modelleri-13
Çiçek-Desenli-Dövme-Modelleri-14 Çiçek-Desenli-Dövme-Modelleri-15

Çiçek-Desenli-Dövme-Modelleri-

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et