implant
Tüm Saç Renkleri

Chloé 2015 çanta modelleri

Fransız Kadın Giyim markası olan Chloé 2015 çanta modelleri ile karşınızdayız. Chloé çantalarının en belirin özelliği sanırım oldukça büyük kilitli paddington modeli çantalar oluşturmakta. Online satışı bulunmamakla birlikte çanta modellerini resmi web sitesinden de inceleyebilirsiniz.  : choe.com  bu ürünleri boyner mağazalarından satın almanız mümkün. chloe-canta-bag-01 chloe-canta-bag-02 chloe-canta-bag-03 chloe-canta-bag-04

chloe-canta-bag-05 chloe-canta-bag-06
chloe-canta-bag-07 chloe-canta-bag-08 chloe-canta-bag-09 chloe-canta-bag-10 chloe-canta-bag-11 chloe-canta-bag-12

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et