Tüm Saç Renkleri

Charlize Theron Saç Rengi ve Modelleri

Charlize Theron oyunculuk tarihine adını kazıyan hem güzelliği hem de özel hayatı ile dikkat çeken önemli yıldızlardan birisi. Oyunculuğa nasıl başladığını şu şekilde anlatıyor güzel yıldız. Bankada bir görevli ile hararetli bir tartışma sırasında şimdiki menajeri onu fark ediyor ve kavga bittikten sonra yanına gelerek kartını veriyor. Siniri yatışan güzel oyuncu kartvizitteki numarayı arayarak oyunculuk teklifini kabul ediyor ve film başına 10 milyon dolar alan en ünlü oyuncular arasında yerini alıyor.

 

charlize-theron-sac-rengi-ve-modelleri charlize-theron-sac-rengi-ve-modelleri0

charlize-theron-sac-rengi-ve-modelleri1 charlize-theron-sac-rengi-ve-modelleri2

charlize-theron-sac-rengi-ve-modelleri3

charlize-theron-sac-rengi-ve-modelleri4

charlize-theron-sac-rengi-ve-modelleri5 charlize-theron-sac-rengi-ve-modelleri6 charlize-theron-sac-rengi-ve-modelleri7 charlize-theron-sac-rengi-ve-modelleri8

charlize-theron-sac-rengi-ve-modelleri9 charlize-theron-sac-rengi-ve-modelleri10

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et