Tüm Saç Renkleri

Ceylan Ertem Saç Rengi ve Modelleri

Kendine göre harika bir tarzı olan Ceylan Ertem’in ben hem giyim stilini ( Özellikle konser ve programlarında giydiği kıyafetleri ) Çok beğeniyorum. 1.64 boyundaki Ceylan Ertem beyaz tenli ve soğuk bir cilt alt tonuna sahip.

Ceylan Ertem’in doğal saç renginin orta kahverengi olduğunu söyleyebiliriz. Ceylan saç rengi konusunda farklı saç renklerini kullanan bu konuda en yaratıcı kadınlardan birisi. Soğuk bir cilt alt tonuna sahip olduğu için de sürekli kullanmayı tercih ettiği bakır saç renkleri, kamamel ombre saçlar, kahverengi üzerine ışıltılı saç renkleri de kendisine son derece yakışmakta.

ceylan ertem saç rengi ve modelleri 1
ceylan ertem saç rengi ve modelleri 2

Saç Kesimi ve Modelleri

Son yıllarda özellikle bakır kahve gibi son derece iddialı ve güzel saç renklerini tercih eden Ceylan Ertem aynı zamanda kısa sayılabilecek şekilde küt , orta kısa uzunlukta saç kesimi tercih etmekte. Saçlarını topuz, küt ya da arkadan toplama şekilde bıraktığını da belirtmek isterim.

ceylan ertem saç rengi ve modelleri 3
ceylan ertem saç rengi ve modelleri 4
ceylan ertem saç rengi ve modelleri 5
ceylan ertem saç rengi ve modelleri 6
ceylan ertem saç rengi ve modelleri 7
ceylan ertem saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et