implant
Tüm Saç Renkleri

Cengiz Abazoğlu 2015 Abiye Modelleri

Cengiz Abazoğlu özellikle abiye kıyafetleri ile tanınan ve sevilen bir modacı. Pek çok uluslararası moda haftasında da defileleri yer alan modacı hem kendi koleksiyonunu hem’de ADL için modeleler üretmekte. Adil ışık markası altında daha sadece abiyeler yer alırken kendi koleksiyonunda olukça dikkat çekici sıradışı farklı elbiseler bulmak mümkün. Bu kıyafetleri adl mağazalarından satın alabilirsiniz. Kendi sitesi:  cengizabazoglu.comadl_night_48adl_night_49adl_night_54 adl_night_41

cengiz-abazoglu-abiye-1cengiz-abazoglu-abiye-3
cengiz-abazoglu-abiye-7cengiz-abazoglu-abiye-8cengiz-abazoglu-abiye-11cengiz-abazoglu-abiye-12

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et