Tüm Saç Renkleri

Cemre Gümeli Saç Rengi ve Modelleri

Tiyatro kökenli Cemre Gümeli Televizyonlarda dizilerde de yer alan başarılı bir oyuncu. 1991 doğumlu olan Cemre Gümeli’nin tamamen doğal bir yüzü olduğunu söyleyebiliriz. Doğal saç rengi kumral olan Cemre saçlarını da başka bir renge boyamıyor gibi görünüyor.

Ten rengi beyaz cilt alt tonu soğuk olduğu için aslında kumral saçlar Cemre’nin yüzünü daha da soluk gösteriyor. Cemre bakır, çilek sarısı gibi saç renkleri ile daha güzel görünebilir.

cemre gümeli saç rengi ve modelleri 1
cemre gümeli saç rengi ve modelleri 2

Saç Kesimi ve Modelleri

Genellikle Türkiye’deki genç kadınlar uzun omuzlarına kadar dökülen saç uzunluklarını ve ve düz saç kesimlerini tercih etmekte. Ayrıca Abiye kıyafetler ve özel günler haricinde genellikle salınık şekilde bırakmaktalar. Cemre’de saç uçlarına sadece dalga yapanlardan.

cemre gümeli saç rengi ve modelleri 3
cemre gümeli saç rengi ve modelleri 4
cemre gümeli saç rengi ve modelleri 5
cemre gümeli saç rengi ve modelleri 6
cemre gümeli saç rengi ve modelleri 7
cemre gümeli saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et