Tüm Saç Renkleri

Celine Çanta Modelleri

Celine Paris marka çanta modelleri son yılların en favori çantaları arasında yerini alıyor. Hatta geçtiğimiz yaz bu markaya ait tişörtleri giymeyenleri dövüyorlardı desem yanlış olmaz. Sokakta her beş kişiden birinde mutlaka bu markanın çakma tişörtlerinin olması bu markayı daha da önemli bir noktaya taşıdı. Sert çantaya yapışık iki kulpunun ve bunun dışında da yan taraflarına takılarak uzatılan omuz kulpu ile çok kullanışlı ve kaliteli bir görünüm sergileyen Celine marka çantaları birçok moda bloğunda görmüşsünüzdür. Şimdilerde çakmalarının da kol gezdiği çanta piyasasında daha da fazla sokaklarda görme ihtimalimiz bulunmakta. Hala çok moda olan bu çantaların minik boyları da yok değil.

celine-canta-modelleri celine-canta-modelleri1 celine-canta-modelleri2 celine-canta-modelleri3

celine-canta-modelleri4 celine-canta-modelleri5
celine-canta-modelleri6 celine-canta-modelleri7 celine-canta-modelleri8 celine-canta-modelleri9 celine-canta-modelleri10 celine-canta-modelleri11
celine-canta-modelleri12 celine-canta-modelleri13 celine-canta-modelleri14 celine-canta-modelleri15

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et