Tüm Saç Renkleri

Casio Bayan Saat Modelleri

Casio özellikle dijital saatler arasında ülkemizde en çok adı bilinen saat markasınıdır. Özellikle telefonların  yaygınlaşması ve akıllı telefonların saat ihtiyacını karşılaması saatleri artık genellikle aksesuar olarak kullanmaya başladık. Bayanlar ise spor haricinde pek fazla saat kullanmaz oldu. Ancak Dijital saat markası Casio’nun özellikle 2015 yılı için çıkardığı bayan saat modelleri koleksiyonu sizler için derledik. Bu saatleri Casio yetkili saat satış noktalarından satın alabilirsiniz. Fiyatlara gelince 80 tl ile 300tl arasında değişiyor.casio-saat-01 casio-saat-02 casio-saat-03 casio-saat-04

casio-saat-05 casio-saat-06
casio-saat-07 casio-saat-08 casio-saat-09 casio-saat-10 casio-saat-11 casio-saat-12

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et