Tüm Saç Renkleri

Cardigan(Kardigın) Modelleri ♥

Son Güncellemeler

Öncelikle cardigan (kardigın) ne demek ona bir açıklık getirelim. Cardigan (Kardigın) yakasız önden iliklenen ceket ya da hırka demek.  Sonbahar ve İlkbahar aylarında en fazla kullanılır. Şıklığınıza şıklık katan bir eşya bence. İlkbahar ve Sonbahar aylarında ise 2013 yılının en fazla kullanılan eşyası olacak. Kombinlenmesi de çok kolay resimlerde olduğu gibi şortlarla, elbiselerle, etekler, pantolonlarla kombinlenebiliyor.

KardigınModelleri KardigınModelleri1 KardigınModelleri2 KardigınModelleri3

KardigınModelleri4 KardigınModelleri5
KardigınModelleri6 KardigınModelleri7 KardigınModelleri8 KardigınModelleri9 KardigınModelleri10 KardigınModelleri11
KardigınModelleri12 KardigınModelleri13 KardigınModelleri14 KardigınModelleri15 KardigınModelleri16 KardigınModelleri17 KardigınModelleri18 KardigınModelleri19 KardigınModelleri20 KardigınModelleri21 KardigınModelleri22 KardigınModelleri23 KardigınModelleri24 'Live With Regis And Kelly' Guests KardigınModelleri26 KardigınModelleri27 KardigınModelleri28 KardigınModelleri29 KardigınModelleri30 KardigınModelleri31 KardigınModelleri32 KardigınModelleri34 KardigınModelleri35 KardigınModelleri36 KardigınModelleri37 KardigınModelleri38 KardigınModelleri39 KardigınModelleri40 KardigınModelleri41 KardigınModelleri42 KardigınModelleri43 KardigınModelleri44 KardigınModelleri45 KardigınModelleri46 KardigınModelleri47 KardigınModelleri48 KardigınModelleri49 KardigınModelleri50 KardigınModelleri51

Yazar

Igball Gashi

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et