Tüm Saç Renkleri

Cansu Taşkın Saç Rengi ve Modelleri

Lolita olarak adını duyurmaya çalışsa da 1988 doğumlu yani 31 yaşında olan Cansu’nun neredeyse estetikli olmayan hiç bir yeri yok gibi. Dudaklarında aşırı bir şişkinlik var bu onu sanki hastalıklı gibi itici ve gerçek dışı yapıyor. Sadece dudakları bile ne kadar estetikli olduğunun bir kanıtı.

Bunun dışında burun estetiği, göğüslerinde silikon ve yüzünde de botoks olduğunu belirtelim.

Saç Rengine gelince normalde doğal saç rengi kumral olan Cansu’nun Bebek sarısı dediğimiz platin sarıya yakın son derece açık renkte saç rengi kullandığını söyleyebiliriz.

cansu taşkın saç rengi ve modelleri 1
cansu taşkın saç rengi ve modelleri 2

Ten rengi beyaz, cilt alt tonu ise sıcak olan Cansu’nun genellikle pembe tonlarında makyaj yaptığını belirtmek isterim. Gözleri deniz yeşili olan Cansu’nun sağ yanağında belirgin bir elmacık kemiği yansıması var.

cansu taşkın saç rengi ve modelleri 3
cansu taşkın saç rengi ve modelleri 4
cansu taşkın saç rengi ve modelleri 5
cansu taşkın saç rengi ve modelleri 6

Oldukça ince belli olmasından dolayı poposunun kavisli ve kalkık olduğunu görebilirsiniz. Fiziğinin gayet hoş olduğunu söyleyebilirim.

cansu taşkın saç rengi ve modelleri 7
cansu taşkın saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et