Tüm Saç Renkleri

Cansu Dere Saç Renkleri

Cansu Dere uzun gür saçları ile şampuan ve Saç boyası reklamlarında da oynayan başarılı bir oyuncu. 1980 Ankara doğumlu olan 1.74 boyunda ki cansu 34 yaşında ve yaşının güzelliğini son derece başarılı yansıtıyor. Cansu’nun doğal saç rengi Koyu kahve ve bu saç rengi kendisine çok yakışıyor. Ancak bazen siyak, koyu kestane, çikolata kahveye saçlarını boyadığını da fotoğraflarında tanık oluyoruz.cansu-dere-loreal-sac-rengi-4 cansu-dere cansu-dere-loreal-sac-rengi-3 cansu-dere-loreal-sac-rengi-7

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et