Tüm Saç Renkleri

Çağla Şikel ile Emre Altuğ Neden Boşandı

cagla-sikel-2014-stil-ve-elbiseleri-moda-sihirli-topuklar29Son yıllarda örnek çift olarak gösterilen Çağla şikel ile Emre Altuğ’un boşanması hayranlarını oldukça üzdü, magazin haberlerinde ortaya çıkan iddaa ise çok konuşulacak gibi,

Evli ve iki çocuk annesi olan Çağla Şikel’in  Basketbolcu Kerem Tunçeri ile beraber olduğu iddası magazin haberlerinde boy göstermekte. 2 yıl önce tanıştıkları hatta bu iki kişiyi Emre Altuğ’un bizzat çalışanı ve arkadaşı olan Cenk Çöteli’i Çeşme de bulunan Otelinde ki işine son verdiği yine çıkan haberlerde ortaya atılan bir başka söylenti.

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et