Tüm Saç Renkleri

Cadılar Bayramı İçin Dekor

Son Güncellemeler

 

Ekim ayının her 31’inde  Tüm dünyada cadılar bayramı kutlanır, korku unsurlarının eğlence ile buluştuğu bu gün yılın en eğlenceli zamanlarıdır aynı zamanda. Farklı kıyafetler, heyecan ve belki de korku. Evinizde bu partiyi aileniz yada arkadaşlarınız ile kutlayacak iseniz ufak süprizler ve yaratıcılık katarak harika dekorlar hazırlayabilirsiniz. İşte sizin için seçtiklerim. Kaynaklar kısmına bakarak bazılarının nasıl yapıldığını adım adım öğrenebilirsiniz.

Kaynaklar :    roomtoinspire ,  ext.homedepot.com ,  sh1ft.org,  cadilar-bayram-dekor-8cadilar-bayram-dekor-7cadilar-bayram-dekor-6cadilar-bayram-dekor-5

cadilar-bayram-dekor-4cadilar-bayram-dekor-3
cadilar-bayram-dekor-2 cadilar-bayram-dekor-1

Yazar

Maya

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et