Tüm Saç Renkleri

Büyük Beden Bluz Modelleri

Büyük beden bluz modellerinde bu yıl aklınıza gelen tüm moda trendlerine rastlamak mümkün. Özellikle bluzlarda ki peplum detay eminim hiç kimsenin gözünden kaçmayacak kadar şık ve zekice. Kalçaları geniş olan kilolu hanımlara ip ucu verircesine yapılan peplum bluzlarda beli ince göstermek isteyen hanımlar için!

buyuk-beden-bluz-modelleri buyuk-beden-bluz-modelleri1 buyuk-beden-bluz-modelleri2 buyuk-beden-bluz-modelleri3

buyuk-beden-bluz-modelleri4 buyuk-beden-bluz-modelleri5
buyuk-beden-bluz-modelleri6 buyuk-beden-bluz-modelleri7 buyuk-beden-bluz-modelleri8 buyuk-beden-bluz-modelleri9 buyuk-beden-bluz-modelleri10 buyuk-beden-bluz-modelleri11
buyuk-beden-bluz-modelleri12 buyuk-beden-bluz-modelleri13 buyuk-beden-bluz-modelleri14 buyuk-beden-bluz-modelleri15 buyuk-beden-bluz-modelleri16 buyuk-beden-bluz-modelleri17

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba !!
Ben bakımlıkadın.net'in moda editörü ve medya sorumlusu Şule BAŞER. Bana sormak istediğiniz soruları lütfen konularıma yorum yaparak sorunuz.
[email protected]

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et